Terminy ferii zimowych

Dokładne terminy

ferie 2017 Ferie zimowe 2017 - terminy
ferie 2018 Ferie zimowe 2018 - terminy
ferie 2019 Ferie zimowe 2019 - terminy
Ferie zimowe - góry

Coraz bliżej ferie...

Dla wielu osób w Polsce ferie zimowe rozpoczną się już pod koniec stycznia, warto pomyśleć jak zorganizować naszym pociechom ten czas, by jednocześnie odpoczęły, zdobyły nowe umiejętności i przeżyły niezapomnianą przygodę. Młoda osoba, przebywająca na obozie wypoczynkowym staje się samodzielna, bardziej zaradna i zawsze wraca radosna oraz z utęsknieniem czekająca na następne ferie zimowe. Ferie zimowe, pomimo swojej urokliwości są znacznie krótsze, niż wakacje, dlatego też nie zawsze łatwo jest utrafić z dogodnym terminem wyjazdu.

Planowanie wypoczynku zimowego warto rozpocząć jeszcze w starym roku, sprawdzając wcześniej, w jakim terminie odbędą się ferie przypisane do naszego województwa. Oczywiście, oferty last minute są kuszące, ale kiedy nie chcemy czekać w niepewności, podejmijmy decyzję dużo wcześniej. Cała południowa Polska oferuje ciekawe formy spędzenia ferii zimowych, gdzie możemy również wyjechać całą rodziną i wspólnie cieszyć się z zabawy na „białym puchu”. Warto więc już teraz rozejrzeć się za odpowiednią bazą noclegową i idealnym miejscem najbliższego wyjazdu.

Ferie zimowe w 2017 roku:

Ferie zimowe, wakacje i święta w 2016 roku:

Ferie, wakacje i święta z pozostałych lat

Pozostałe artykuły:

Podróże na ferie zimowe i wakacje:

Wiadomości podane w serwisie mają charakter informacyjny, a serwis terminyferii.pl nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne błędy. Źródło własne oraz men.gov.pl.