Terminy ferii zimowych

Dokładne terminy

ferie 2017 Ferie zimowe 2017 - terminy
ferie 2018 Ferie zimowe 2018 - terminy
ferie 2019 Ferie zimowe 2019 - terminy
Ferie letnie (wakacje) - plaża

Sposób na spędzenie wakacji

Wakacje to czas, na który czeka nie tylko młodzież, ale także dorośli. Ta letnia pora roku kojarzy się z wypoczynkiem od pracy, relaksem oraz ciepłem i z rozmaitymi podróżami. Jak jednak spędzać wakacje, by pozostały one na długo w pamięci, a wspomnieniowy powrót do nich okazywał się miłymi chwilami? Przede wszystkim wakacje powinny zostać wcześniej zaplanowane, a już na pewno z ich organizacją nie należy czekać na ostatnią chwilę.

Wypoczynek nad morzem, czy w górach powinien być zaplanowany znacznie wcześniej, tak by można było zarezerwować pokoje noclegowe o odpowiednim standardzie w przystępnych cenach. Dzięki temu można uniknąć zbędnego stresu i niepotrzebnych kosztów oraz niepowodzeń.

Wybór zależy oczywiście od osobistych preferencji przyszłych pensjonariuszy. Jeśli ktoś przepada za wodą, pływaniem lub żeglowanie, to powinien wybrać wypoczynek nad morzem bądź nad jeziorami. Natomiast, jeśli jest zwolennikiem górskich wycieczek i długich spacerów, najlepszy będzie wyjazd w góry, chociażby nasze, polskie: Bieszczady, Tatry, Beskidy, Sudety, bądź Góry Stołowe.

Ferie zimowe w 2017 roku:

Ferie zimowe, wakacje i święta w 2016 roku:

Ferie, wakacje i święta z pozostałych lat

Pozostałe artykuły:

Podróże na ferie zimowe i wakacje:

Wiadomości podane w serwisie mają charakter informacyjny, a serwis terminyferii.pl nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne błędy. Źródło własne oraz men.gov.pl.